Tým

Instruktoři Selešky

Lesní školu připravuje stabilní a otevřený tým instruktorů, který vede Pachanga - Kateřina Jindrová. Dalšími instruktory Selešky jsou Verča, Hurón, Efča, Ferda, Oliver, Kulan, Pú, Žabka, Hermi, Bad a Malej Bobr. Instruktoři spolupracují s absolventy Selešky, kteří pomáhají vytvářet další ročníky lesní školy a s celou řadou dalších skautských i neskautských odborníků a lektorů.

Pachanga - Kateřina Jindrová Vůdkyně Selešky

Narodila se v roce 1979, původem je z Karlových Varů, ale nyní žije u Plzně. Má vystudovanou fyzioterapii a také humanistiku na FF ZČU. Nyní pečuje o své 2 děti a pracuje v obchodním týmu společnosti AutoCont. Je to člověk s milým úsměvem a pomocnou rukou. Bude dbát nejen o vaši tělesnou kondici (jako tanečnici je jí pohyb vlastní) ale také o "duchovno".

Verča - Veronika Horová Zástupkyně vůdkyně Selešky

Narodila se v roce 1978, je z Nového Města na Moravě, kde šéfuje právnímu a personálnímu oddělení nemocnice. Dělá spoustu šílených věcí, je to takový hyperaktivní človíček, kterého často tlačí toulavý boty. Vystudovala práva a fakultu sportovních studií v Brně, je maskérkou ČČK. Přednáší právo, zážitkovou pedagogiku, fyziologii a uvádí do tajů maskování.
 

Pú - Pavla Hrnčiříková Zástupkyně vůdkyně Selešky

Pochází z malé vesničky v srdci Valašska, chvíli žila v Praze, ale v současné době se usídlila v Olomouci. Narodila se v roce 1987. V práci se teď věnuje především uspávání a probouzení pacientů při operacích jako anestezioložka. Na Selešce ji potkáte především u zdravovědných programů, které má tak nějak celé na starosti.
 
 

Hurón - Jiří Benda

Narozen v roce 1981, pochází z Prahy, kde pomáhá a chrání své spoluobčany. Na Selešce působí jako hospodář, sekretářka, fušuje do herních programů a vůbec je to taková „holka“ pro všechno, která je vždy tam, kde je potřeba a příležitostně vám poradí, jak se nedostat do průšvihu. Když může, pomůže, tak se nebojte zeptat.
 
 

Ferda - Jiří Ferenc

Externí člen týmu. Pochází z Ostravy. Svět se na něj poprvé podíval v roce 1980. Profesionální zdravotnický záchranář, kterému nestačí zranění v práci, ale vytváří je pro vás i na Selešce. Praktik, od kterého nejčastěji uslyšíte, co neděláte úplně správně, nicméně vždy je ochoten poskytnout dobrou radu ve správný čas na správném místě.
 

Oliver - Jan Gabriel

V současné době opravuje lidem kosti jako ortoped v Kolíně. Narodil se ovšem v roce 1987 ve Vyškově. Tam se naučil hrát na klavír, tancovat a vyvádět různé klukoviny, které se mu hodí při vedení vlčat. Na Selešce si s vámi bude hrát, ale občas i povídat při některých zdravotnických tématech.
 
 

Bad - Lukáš Hodáň

Nezastupitelný člen týmu, kterého nejčastěji uvidíte v zástěře za plotnou. Celou Selešku vás bude rozmazlovat výborným jídlem. Mimo Selešku jej můžete potkat v jeho květinářství, kde vás vždy rád s úsměvem přivítá.
 
 
 
 

Efča - Eva Hosmanová

Advokátka narozená v roce 1979, původem z Prahy, v současné době oslňuje v Tuchoměřicích. Navzdory vážnosti svého povolání se téměř pořád směje, nenapravitelný optimista, sice s horším orientačním smyslem, ale s chutí si s účastníky hrát a dělat s nimi lecjaké vylomeniny. Týmová herečka, specialistka na hysterii.
 
 

Hermi - Jana Matoušková

Narodila se v roce 1988 a pochází ze středních Čech, z vesničky nedaleko Kolína a Kutné Hory, kde také sídlí její skautské středisko. Již několik let vede oddíl světlušek a skautek. Jelikož ji práce s dětmi baví po všech stránkách, vybrala si jako zubní lékařka Stomatologickou kliniku 1. LF UK v Praze, kde působí prvním rokem na dětském oddělení. Na Selešce se s ní potkáte u zdravovědných programů a her.

Kulan - Tomáš Pelcl

V roce 1986 narozený, Pražák tělem i duší. Je členem skautského střediska Hiawatha Praha, pracuje jako lékař na 3. interní klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze jako internista a diabetolog. Spolu s Pú mají na svědomí kurzy Last Minute ZZA. Na Selešce bude dělat starosti kuchařům svou veganskou stravou, účastníkům hrami a zdravovědnými programy. Je to tvrdohlavý osel.
 
 
 

Žabka - Šárka Smrčková

Pochází z Českých Budějovic, teď už ale pár let žije v Praze, kde vystudovala medicínu a začíná pracovat jako dětská lékařka. V Budějicích pořád aspoň skautuje, za svým oddílem a střediskem jezdí o víkendech. Ráda zkouší nové věci, hraje si a překonává svoje hranice. Vyznačuje se vysokou spotřebou kávy a na Selešce vás potěší jak zdravo přednáškami, tak i hrami.

Malej Bobr - Zdeněk Tesař

Benjamínek týmu, který světlo světa spatřil v roce 1991. Pochází z Kostelce na Hané, aktuálně studuje v Praze na MFF UK. Na Selešce si s vámi bude nejen hrát, ale i tančit a zpívat. Rád pomůže jak radou, tak i úsměvem.